"ورزش رمز سلامتی و شادابی"

اساسنامه برگزاری اولین مرحله لیگ دوچرخه سواری شهرداراب

تاریخ:چهارشنبه 4 تیر 1393-12:30 ب.ظ

1-داشتن بیمه ورزشی،کلاه ایمنی و دستکش جهت شرکت کنندگان الزامی است.
2-تعداد نفرات هرتیم سه نفر است و تیم ها متعهد هستند تا مرحله آخر لیگ شرکت نمایند.
3-شهریه حضور در مسابقات به ازای هرنفر مبلغ 30000 ریال است که صرف هزینه برگزاری میشود و در هنگام ثبت نام گرفته میشود.
4-مسابقات در سه رده سنی جوانان ( 18 سال ) ، بزرگسال ( 19 تا 32 سال ) و پیشکسوتان ( 32 سال به بالا ) مطابق جدول رده سنی فدراسیون و یا هیات استان برگزار میشود.
5-نوع دوچرخه در این رقابتها کراس کانتری (کوهستان)میباشد که علاوه برآن قبل از مسابقه دوچرخه توسط مسئول فنی از لحاظ سیستم ترمز،مناسب بودن لاستیک و محکم بودن ضامن طوق و... کنترل میشود.
6-امتیاز هر دوچرخه سواری در پایان هرمرحله به صورت شفاهی و بعد به صورت کتبی اعلام خواهد شد.
7-لیگ بصورت فصلی و بمناسبت های خاص و در مجموع 3 مرحله تا  پایان شهریور ماه برگزار میشود.      نکته:لیگ در دو مرحله و بصورت شش ماه اول و شش ماه دوم برگزار میشود که که مرحله اول آن تا پایان شهریور ماه و مرحله دوم آن تا اسفند ماه به طول میکشد.
8-جوایز شامل هدایا،حکم قهرمانی و مدال میباشد که در پایان هر مرحله به قهرمان داده میشود.            نکته:پس ازاتمام هرمسابقه جوایز به نفرات برتر (قهرمان) و با پایان هرمرحله از لیگ جوایز به تیمهای برتر لیگ  تعلق میگیرد.
9-با توجه به اهمیت برگزاری این دوره ازمسابقات هیات تمام هماهنگی های لازم جهت پوشش رسانه ای،جراید و روزنامه بعمل خواهد آمد.
10-نظر به اینکه هدایای قهرمانان توسط مدیریت محترم جهان ماکارون تهیه میشود (اسپانسر) هیات موظف است به نحو شایسته همکاری لازم جهت تبلیغات این شرکت انجام دهد.
11-مسابقات در رشته های امتیازی،حذفی، دور کرتریوم و جاده با توجه به نظر کمیته اجرائی مسابقات برگزار خواهد شد.
این صورتجلسه در تاریخ 1393/4/1 ساعت 21 با حضور اعضای زیر تشکیل و به تصویب رسید.ضمنا امضا کنندگان متعهد هستند مطابق با شرایط فوق نسبت به برگزاری هرچه بهتر و با کیفیت مسابقات تلاش نمایند.
اسامی کسانی که این اساسنامه را تصویب کردند:
1-منصور پیله وریان 2-مسعود پیله وریان 3-محسن کرمانی 4-حمید صابریان 5-سعید محمدی 6-محمدعلی مرادیان 7-محمدآهسته 8-کیوان فولادفرداغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
Admin Logo
themebox Logo
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic