"ورزش رمز سلامتی و شادابی"

اطلاعیه

تاریخ:دوشنبه 30 دی 1392-10:01 ق.ظ

 اطلاعیه

اعلام فراخوان کمیته آموزش فدراسیون دوچرخه سواری به منظور برگزاری کلاس های آموزشی.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری؛ کمیته آموزش فدراسیون دوچرخه سواری در نظر دارد تقویم موزشی سال 1393 را تدوین نماید. لذا از کلیه هیا ت های استانی تقاضا می شود در صورت تمایل به برگزاری دوره های آموزشی مربیگری, داوری و تعمیرات تخصصی دوچرخه در خواست های مکتوب خود را حداکثر تا تاریخ دوم بهمن ماه با ذکر نام دوره و ناریخ پیشنهادی به دبیر خانه فدراسیون دوچرخه سواری اعلام نمایند.

گفتنی است به درخواستهایی که پس از تاریخ مذکور دریافت شود ترتیب اثر داده نخواهد شد.

منبع:فدراسیون دوچرخه سواریداغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

""...فقط آن کسی بخواند که دوستش دارم...""

تاریخ:شنبه 28 دی 1392-12:00 ق.ظ

وقتی راه رفتن آموختی، دویدن را بیاموز...

و دویدن که آموختی، پرواز را...

راه رفتن را بیاموز، زیرا راه هایی که می روی جزئی از تو می شود...

و سرزمین هایی که می پیمایی بر مساحت تو اضافه می کند...

دویدن را بیاموز  چون هر چیز را که بخواهی دور است...

و هر قدر که زود باشی، دیر...

و پرواز را بیاموز، نه برای اینکه از زمین جدا باشی،

برای آن که به اندازه فاصله زمین تا آسمان گسترده شوی...

من راه رفتن را از یک سنگ آموختم، دویدن را از یک کرم خاکی...

و پرواز را از یک درخت...

بادها، از رفتن به من چیزی نگفتند،

زیرا آنقدر در حرکت بودند که رفتن را نمی شناختند...!

پلنگان، دویدن را یادم ندادند زیرا آنقدر دویده بودند که دویدن را به یاد نداشتند...

پرندگان نیز پرواز را به من نیاموختند، زیرا چنان در پرواز خود غرق بودند که آن را به فراموشی سپرده بودند...!

اما سنگی که درد سکون را کشیده بود، رفتن را می شناخت...

و کرمی که در اشتیاق دویدن سوخته بود، دویدن را می فهمید...!

و درختی که پاهایش در گل بود، از پرواز بسیار می دانست...!

آنها از حسرت به درد رسیده بودند و از درد به اشتیاق و از اشتیاق به معرفت...
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

تساوی بدون گل پرسپولیس-استقلال

تاریخ:جمعه 27 دی 1392-07:45 ب.ظ


تساوی بدون گل دربی هفتاد و هشت

دیدار دو تیم پرسپولیس و استقلال با تساوی بدون گل به پایان رسید.

 دربی هفتاد و هشتم پایتخت. بازی دو تیم استقلال و پرسپولیس در شرایطی آغاز شد که تقریبا تمام سکوهای ورزشگاه آزادی تکمیل شده بود. اولین موقعیت خطرناک مسابقه در دقیقه 3 روی حرکت پژمان نوری ایجاد شد که در نهایت شوت کم قدرت بازیکن سابق پرسپولیس در دستان نیلسون قرار گرفت. پس از صحنه بازیکنان پرسپولیس پشت محوطه استقلال صاحب یک ضربه ایستگاهی شدند که شوت فنی محمدرضا خلعتبری از بالای دروازه استقلال به بیرون رفت. در دقیقه 8 تکل خشن پیام صادقیان روی پای پژمان نوری باعث شد بازیکنان دو تیم برای لحظاتی با یکدیگر درگیری لفظی پیدا کنند که در نهایت هر دو بازیکن با کارت زرد سعید مظفری زاده جریمه شدند. این تصمیم داور با اعتراض شدید بازیکنان و کادر فنی استقلال روبرو شد. جالب اینجاست که در این صحنه محمدرضا خلعتبری هم به نحوه بازی پیام صادقیان اعتراض کرد. دقیقه 36 مسابقه بود که محمد نوری پشت محوطه جریمه خودی با خطا بازیکن استقلال را متوقف کرد تا سومین بازیکن اخطاری مسابقه باشد، هر چند شاگردان قلعه نویی از این موقعیت هم بهره ای نبردند. در دقایق پایانی نیمه نخست استقلالی ها بازهم صاحب یک ضربه ایستگاهی شدند اما شوت قاضی با برخورد به مدافعان پرسپولیس راه به جایی نبرد. در نهایت 45 دقیقه ابتدایی این مسابقه با تساوی بدون گل به پایان رسید.

با شروع نیمه دوم پرسپولیس بازی تهاجمی را از خود به نمایش گذاشت و نفوذهای خلعتبری و صادقیان از کناره ها چند مرتبه مدافعان استقلال را به زحمت انداخت. در دقیقه 55 شوت عجیب سیدمهدی سید صالحی از پشت محوظه جریمه استقلال که با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت با واکنش علی دایی روبرو شد. یک دقیقه بعد سید صالحی این موقعیت را داشت که این بار روی یک ضربه کرنر دروازه رحمتی را باز کند اما ضربه سر او با بدشانسی به گل تبدیل نشد تا آه از نهاد هواداران پرسپولیس بلند شود. اولین تعویض مسابقه را امیر قلعه نویی قبل از دقیقه 60 انجام داد. مجید غلام نژاد به جای مهرداد اولادی وارد زمین شد تا به نوعی آبی پوشان محتاطانه تر بازی را دنبال کنند. در دقیقه 64 پرسپولیس در موقعیت مناسبی صاحب یک ضربه ایستگاهی شد که ضربه فنی محمد نوری به تیر عمودی دروازه برخورد کرد تا همچنان توپی از خط دروازه ها عبور نکرده باشد. در ادامه توپ بیشتر در میانه میدان در جریان بود و خطر آنچنانی دروازه دو تیم را تهدید نکرد. در دقیقه 81 شوت محمد نوری بازهم راهی به دروازه نداشث و به بیرون رفت. با نزدیک شدن به دقایق پایانی مسابقه، استرس نزد بازیکنان دو تیم بیشتر شد که همین مسئله ضریب اشتباهات را بالا برده بود. در نهایت این دیدار با نتیجه 0-0 به پایان رسید تا یک تساوی دیگر در تاریخ دربی های پایتخت ثبت شود.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
Admin Logo
themebox Logo
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic