"ورزش رمز سلامتی و شادابی"

کاش...

تاریخ:یکشنبه 27 بهمن 1392-09:29 ب.ظ

کاش آسمان حرف کویر را می فهمید و اشک خود را نثار گونه های خشک کویر میکرد...!
کاش دلها آنقدر خالص بود که قبل از پایین آمدن دستها دعاها مستجاب میشد...!
کاش مهتاب با کوچه های تاریک شب آشناتر بود...!
کاش بهار آنقدر مهربان بود که باغ را به دستان خزان نمی سپرد...!
کاش مرگ معنای عاطفه را میفهمید...!داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

"خبر فوری"

تاریخ:شنبه 26 بهمن 1392-10:24 ب.ظ

خبر فوری

هشدار UCI در خصوص ماده نیروزای "کلنبوترول"


به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری؛ به نقل از کمیته روابط بین الملل فدراسیون دوچرخه سواری، با توجه به نامه ارسالی اتحادیه بین المللی دوچرخه سواری به فدراسیون کشورمان در خصوص ماده نیروزای کلنبوترول(clenbuterol) چنین اشاره شده است:

"وجود کلنبوترول (clenbuterol) در نمونه اخذ شده از ورزشکاران مطابق قوانین ضد دوپینگ وادا و UCI نمونه بارز دوپینگ محسوب میشود. کلنبوترول (clenbuterol) یک عامل آنابولیک است و از سال 2004 تاکنون در لیست مواد غیر مجاز وادا قرار دارد و تحت هیچ شرایطی مجاز شمرده نمیشود. از آنجا که این ماده در لیست موارد خاص نیست، بلافاصله پس از کشف آن در نمونه یک دوچرخه سوار، وی محروم خواهد شد. مطلع شدیم که احتمال وجود کلنبوترول در گوشت های آلوده در کشورهای چین و مکزیک وجود دارد که میتواند منجر به مثبت شدن تست رکابزنان شود.

وادا توجه ویژه ای به این موضوع در این کشورها معطوف داشته است. در نتیجه به رکابزنانی که در محل UCI تحت نظر ما قرار دارند گوشزد شده است که در این کشورها گوشت مصرف نکنند".داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

انتشار پیش نویس تقویم مسابقات سال 1393

تاریخ:پنجشنبه 24 بهمن 1392-03:30 ب.ظ

انتشار پیش نویس تقویم مسابقات سال 1393

سازمان لیگ فدراسیون دوچرخه سواری، اقدام به انتشار پیش نویس تقویم مسابقات سال 1393 نمود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری:سازمان لیگ فدراسیون دوچرخه سواری در راستای تدوین تقویم مسابقات سال 1393 اعلام کرد، پیش نویس این تقویم با ملاحضات متعدد ومهمی آماده گردیده و که نسخه نهایی و مصوب این تقویم بعد از مجمع سالیانه فدراسیون دوچرخه سواری در تاریخ چهاردهم بهمن ماه اعلام خواهد شد .


لازم به ذکر است در تدوین این تقویم ملاحظاتی همچون مسابقات برون مرزی تیم های ملی و باشگاهی ، امتحانات محصلین و دانشجویان ، کنکور ، ماه مبارک رمضان ، شرایط جوی روزهای مسابقات و مسابقات قهرمانی کشور که بایستی در زمان مقرر اتحادیه بین المللی دوچرخه سواری برگزار شود در نظر گرفته شده است .

علاقه مندان می توانند جهت دریافت فایل کامل پیش نویس سال 1393 به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

ادامه مطلب


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
Admin Logo
themebox Logo
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic